COPYRIGHT APINVEST.COM.PL ALL RIGHTS RESERVED. WSPARCIA TECHNICZNEGO I GRAFICZNEGO UDZIELA GESS.PL
Deweloper Gorzów Wielkopolski - nowe mieszkania i apartamenty - Ap Invest Polska Spółka z o.o.

ZAKOŃCZONE REALIZACJE

Katalonia Park

Osiedle „Katalonia Park” usytuowane jest na gorzowskim Górczynie, pomiędzy ulicami Dekerta, księcia Adama Czartoryskiego i Perłową.

Dobre połączenia komunikacyjne ze śródmieściem są niewątpliwym atutem lokalizacji tego osiedla. Dojazd do centrum Gorzowa Wielkopolskiego zajmuje ok. 10 minut. W promieniu zaledwie 1km znajdują się: Centrum Handlowe Panorama, Hipermarket Tesco, Lidl, Castorama, 3 banki, basen, fitness i siłownia, szpital, 7 gabinetów specjalistycznych i 3 szkoły. Jednocześnie udało nam się znaleźć miejsce spokojniejsze, w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej i bardziej kameralną atmosferą.

O charakterze mieszkania świadczy nie tylko jego wnętrze. Zadbaliśmy o zieleń na osiedlu i bezpieczny plac zabaw dla maluchów. Zmotoryzowani mieszkańcy osiedla „Katalonia Park” nie będą mieli problemów z parkowaniem swoich pojazdów – zaprojektowaliśmy dla nich garaże podziemne i sporo naziemnych miejsc parkingowych. Wykonanie elementów małej architektury, komunikacji i zieleni osiedla będzie realizowane etapami.

Osiedle to kompleks 6 budynków. Czteropiętrowy Budynek nr 1 i jednopiętrowy Budynek nr 2 usytuowane są przy ul. Dekerta. Przy ul. Perłowej znajdą się jednopiętrowe: Budynek nr 3,4,5 i 6. Zakończenie budowy całego nastąpiło w 2017r.

Do pomieszczeń usługowych, mieszkań na parterze oraz miejsc postojowych zlokalizowanych w kondygnacji piwnic zapewniliśmy bezpośredni dostęp dla osób niepełnosprawnych.

Wróblewskiego 13

Wiemy, że zakup mieszkania stanowi dla Państwa istotną inwestycję, niezależnie od faktu czy chce się w nim zamieszkać, czy też celem jest jego wynajem.

Naszym zadaniem jest trafić w gust, ułatwić Państwu wybór, dopasować produkt do Państwa potrzeb jako nabywców, a także służyć pomocą w zakresie właściwej obsługi kredytowej.

Nasza aktualna oferta składa się z 36 lokali mieszkalnych, 28 miejsc postojowych – podziemnych oraz 17 miejsc naziemnych, przeznaczonych dla pojazdów.

Atutem inwestycji jest jej lokalizacja.

Najwyższy sektor placu, bez żadnej, istniejącej zabudowy od frontu, pozwala na kontemplację okolicy jak nigdzie w Gorzowie.

Powierzchnie lokali mieszkalnych definiują się w zakresie od 40,5 m² do 65,5 m².

Na szczególną uwagę zasługują „kawalerki” dwupokojowe, usytuowane na przestrzał budynku z pokojem dziennym i aneksem od strony południowej oraz sypialnią od północnej.

Mieszkania szczytowe, na „trzy strony świata” wschód – północ – południe, bądź zachód – północ – południe uraczą niczym niezakłóconym widokiem na Park Kopernika bądź Park Zacisze.

Mieszkańcy parteru, będą mogli spędzać czas na przydomowym tarasie zielonym (ogródku), a dla pozostałych zaprojektowaliśmy bardzo obszerne balkony.

Oba budynki wyposażone są w windę, a każde z mieszkań dysponuje własnym pomieszczeniem gospodarczym (komórką lokatorską).