COPYRIGHT APINVEST.COM.PL ALL RIGHTS RESERVED. WSPARCIA TECHNICZNEGO I GRAFICZNEGO UDZIELA GESS.PL
Deweloper Gorzów Wielkopolski - nowe mieszkania i apartamenty - Ap Invest Polska Spółka z o.o.

ZAKOŃCZONE REALIZACJE

Katalonia Park

Osiedle „Katalonia Park” usytuowane jest na gorzowskim Górczynie, pomiędzy ulicami Dekerta, księcia Adama Czartoryskiego i Perłową.

Dobre połączenia komunikacyjne ze śródmieściem są niewątpliwym atutem lokalizacji tego osiedla. Dojazd do centrum Gorzowa Wielkopolskiego zajmuje ok. 10 minut. W promieniu zaledwie 1km znajdują się: Centrum Handlowe Panorama, Hipermarket Tesco, Lidl, Castorama, 3 banki, basen, fitness i siłownia, szpital, 7 gabinetów specjalistycznych i 3 szkoły. Jednocześnie udało nam się znaleźć miejsce spokojniejsze, w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej i bardziej kameralną atmosferą.

O charakterze mieszkania świadczy nie tylko jego wnętrze. Zadbaliśmy o zieleń na osiedlu i bezpieczny plac zabaw dla maluchów. Zmotoryzowani mieszkańcy osiedla „Katalonia Park” nie będą mieli problemów z parkowaniem swoich pojazdów – zaprojektowaliśmy dla nich garaże podziemne i sporo naziemnych miejsc parkingowych. Wykonanie elementów małej architektury, komunikacji i zieleni osiedla będzie realizowane etapami.

Osiedle to kompleks 6 budynków. Czteropiętrowy Budynek nr 1 i jednopiętrowy Budynek nr 2 usytuowane są przy ul. Dekerta. Przy ul. Perłowej znajdą się jednopiętrowe: Budynek nr 3,4,5 i 6. Zakończenie budowy całego nastąpiło w 2017r.

Do pomieszczeń usługowych, mieszkań na parterze oraz miejsc postojowych zlokalizowanych w kondygnacji piwnic zapewniliśmy bezpośredni dostęp dla osób niepełnosprawnych.